Okul Temizliği
Banka Temizliği
Mağaza Temizliği
Resmi Kurum Temizliği
Okul, Dershane, Yurt Temizliği
Hastane ve Poliklinik Temizliği
AVM ve Plaza Temizliği
Kongre ve Fuar Alanı Temizliği
Kreş Temizliği
Otel Temizliği

İnsanları yoğun olarak bulunudğu resmi ve özel sektör kurumların temziliği ayrıca önem gösterir. Bulaşıcı hastalaıkların önlenmesi başkalarının etkilenmemesi açısından bu türdeki yerlerde çeşitli temizlik işlemleri uygulanır. Bu uygulamalar profosyonel ekibimiz tarafından hastalıkları önleyici ve mikroplardan koruyucu kimyasal ilaçlarla sağlanır. Resmi kurumlardaki vergi dairesi, okul, kreş, özel idare, belediye, yurt gibi yerlerle birlikte özel sektördeki avm temizliği, banka temizliği, kongre ve fuar alanı temizliği gibi yerler kurumsal temizlik alanına giren yerlerdir.

Kurumsal Temizlik Hizmeti Detay

Okullar çok sayıda öğrenci ve öğretmenin bir arada bulunduğu kurumlardır. Temizlik şartları uygun olmadığı takdirde bulaşıcı hastalıkların görülmesinin ve yayılmasının önüne geçmek imkansızdır. Hijyen ve temizlik çok önem taşımaktadı.
Hergün yüzlerce insanın girip işlem yaptırdığı özel sektör kurumlarında bankaların temizliği de, toplum sağlığı için önemli yerlerden birisidir. Bunun bilinciye diğer önem verdiğimiz hususlar gibi banka temizliğide MEDAY Temizlik için önem ihtiva etmektedir.

En çok ve en yoğun olarak kullanılana Alışveriş merkerkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur

...

İsğ temizlik müşteri memnuniyetini ğöz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır.

Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek tek kullanımlık mop ve renk kodu gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.temizlik ve dezenfekte edebilen hastane şartlarına uyğun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır. Hizmet organizasyonu : Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.
OKUL TEMİZLİĞİ: Okullar çok sayıda öğrenci ve öğretmenin bir arada bulunduğu kurumlardır. Temizlik şartları uygun olmadığı takdirde bulaşıcı hastalıkların görülmesinin ve yayılmasının önüne geçmek imkansızdır. Hijyen ve temizlik çok önem taşımaktadı Okul Temizliği; Okul, Özel okul, Kolej ve Eğitim kurumları temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip. Dolayısıyla bu Okul temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır. HASTANE TEMİZLİĞİ: Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek tek kullanımlık mop ve renk kodu gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.temizlik ve dezenfekte edebilen hastane şartlarına uyğun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır. Hizmet organizasyonu : Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır. Hizmet prosesi: Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek ‘tek kullanımlık mop’ ve ‘ renk kodu’ gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır. Eleman eğitim: Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir. Kimyasallar: Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane şartlarına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır.Sisteme ve hastane koşullarına uyğun ekipmanlar temin edilerek yapılır. Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunası gereken yerlere temizliği şirketimiz Huzur temizlik hastanelerde sağlık kurumarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekteve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır. AVM TEMİZLİĞİ: En çok ve en yoğun olarak kullanılana Alışveriş merkerkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur İsğ temizlik müşteri memnuniyetini ğöz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır. aşanılan binalardaki temizlik mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılmasıdır. Bina temizlikleri Yagmur temizlik tarafından binanın ihtiyacı gözününde bulundurularak aylık, haftalık, günlük, sabahları veya akşam part-time olarak planlanmakta ve gerçekleşmektedir. Eğitilmiş ve her türlü sağlık güvencesi sağlanmış elemanlarımız, kendilerine tahsis edilen modern makine ekipman ve malzemelerle hem zamandan hemde paradan tasarrufunuzu sağlayacaktır.

Kurumsal Temizlik Hizmetindeki Bazı Kurumlar

AVM Plaza Temiliği

MEDAY Temizlik

AVM Plaza Temiliği

MEDAY Temizlik

Profosyonel AVM Plaza Temiliği

Email: cigdemaslanyurek@medaytemizlik.com
Telefon: 0 342 999 0 877

Hastane Temizliği

MEDAY Temizlik

Hastane Temizliği

MEDAY Temizlik

Hijyenik hastane temizliği

Email: cigdemaslanyurek@medaytemizlik.com
Telefon: 0 342 999 0 877

Kreş Temizliği

MEDAY Temizlik

Kreş Temizliği

MEDAY Temizlik

Çocuklarımız sağlığı için hijyenik temizlik.

Email: cigdemaslanyurek@medaytemizlik.com
Telefon: 0 342 999 0 877

Otel Temizliği

MEDAY Temizlik

Otel Temizliği

MEDAY Temizlik

Otel temizlik işlemleri...

Email: cigdemaslanyurek@medaytemizlik.com
Telefon: 0 342 999 0 877