MEDAYTemizlik, çalışkan ve güvenilir bir ekip tarafından kurulmuştur.Eğitimli ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet getirmek ilk amaçlarımızdandır.

Üstün hizmet anlayışımızla kalitemizden hiç bir zaman vazgeçmeden, ilk günkü heyecanla profesyonel ekiplerimizle ve teknolojinin sağladığı en son yenilikler ve sağlıklı doğayla dost kimyasallarla, sizin ve sevdiklerinizin yaşam alanlarının bakım ve temizliklerini, müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere sunmaktayız.

Firmamızın en önemli ilkesi iş çevresi ve müşterileriyle karşılıklı güven duygusu oluşturmaktır.

Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

kurumsal hakkımızda

Vizyon - Misyon - Kalite Politikası

Kaliteli hizmeti önce gaziantep ve çevre illerine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen temizlik şirketi olmayı öngörüyoruz..
Uzmanlaştığımız tüm temizlik hizmetinde müşteri ilkelerinden ilkelerden ödün vermeden, müşteri haklarına saygı duyarak, gaziantep ve çevre illerinin çoğunluğunu kaliteli temizlik hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz.
Ekip ruhu ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmet etmek.

Müşteri Odaklılık - İlkeler

Temizlik şirketleirndeki güvenlik, memnuniyet ve kalite konularının önemini benimseyerek çalışmalarımızı sürdüyoruz.

Güven 100%
Memnuniyet 100%
Kalite 100%

Yeni Doğan Kuruluş

Daha kaliteli hizmet, daha memnun müşteri, daha mutlu çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; temzilik sektöründeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran MEDAY Temizlik, bugün gelinen noktada adeta 'yeniden doğan' bir kuruluş olmuştur.

Güven

Kalite

Memnuniyet

Teknoloji